Často se ptáte

dotazy-3

Milé maminky,

s těhotenstvím se objeví vždy mnoho dotazů. S jejich odpověďmi Vám moc rádi pomůžeme a přispějeme ke klidnějšímu průběhu těhotenství.  Pište nám a my vše předáme odborným lékařům k zodpovězení. Vybrali jsme nejčastější dotazy, které zajímají každou maminku v období plánování miminka, průběhu těhotenství i po porodu. Pokud máte další dotazy, vyplňte níže přiložený formulář. Vaše otázka se odešle na zákaznickou podporu. Tam váš dotaz předají dál, specialistům v oboru. Odpověď by měla přijít na uvedený e-mail do 2 pracovních dnů.

splitter

Ano. Pokud plánujete těhotenství je vhodné začít užívat GS Mamavit alespoň tři měsíce před plánovaným těhotenstvím. GS Mamavit obsahuje důležité vitaminy a minerály, které zabezpečí zvýšené nutriční požadavky během těhotenství. Pro plánování těhotenství je především důležité užívání kyseliny listové. Tableta GS Mamavit obsahuje 800 mcg kyseliny listové a užívá se
1 tableta denně.

Není potřeba omezit konzumaci určitého typu potravin. Nanejvýš vhodné je přestat s kouřením a konzumací alkoholu. Během prvního trimestru (prvních 3 měsíců těhotenství) nejsou vhodná jídla, která způsobují zpomalení střevní pasáže nebo nadýmání. Jako jsou různé luštěniny, sladké pokrmy, brokolice, zelí nebo kapusta. Není vhodné konzumovat syrové nebo nedovařené maso. Naopak strava by měla být pestrá a vyvážená.

Takových rad může být několik. Pro nastávající maminky je přinejmenším vhodné se držet některých postupů. Užívat doplňky stravy (GS Mamavit). Pravidelné cvičení zlepšuje cirkulaci krve a s tím lepší prokrvení našeho těla, zlepšení nálady a kvalitnější spánek. Vyhnout se zvedání těžkých předmětů, dlouhému stání, vyhnout se pobytu nebo jakékoli práci v prostředí toxických, chemických látek. Sledujte také svoji hmotnost.

Období plánování těhotenství, samotné těhotenství a kojení představuje zvýšené požadavky pro organismus maminky a zároveň plodu pro příjem některých vitaminů a minerálů, stejně tak i omega-3 mastných kyselin. Protože ne vždy odpovídající množství dokážeme přijímat v běžné denní stravě, je vhodné zařadit do našeho jídelníčku během těhotenství a kojení také užívání doplňků stravy. Vhodným doplňkem je právě GS Mamavit pro období plánování mateřství, období těhotenství, po porodu a kojení.

Je to téma, o kterém se v posledním desetiletí velmi často hovoří a diskutuje. Dlouhodobé výzkumy však prokázaly, že konzumace doplňků během těhotenství na velikost plodu vliv nemá. Průměrný energetický příjem těhotné ženy by se měl pohybovat okolo 2400 kcal za den. Někdy udávané tvrzení, že multivitaminové přípravky zvyšují porodní váhu plodu, a tím komplikují porod, nebylo prokázáno. Významné ovlivnění porodní váhy plodu přináší  přílišný energetický příjem a porucha metabolismu cukrů (těhotenská cukrovka), jak je citováno podle odborného gynekologického časopisu.

Užívání multivitaminového přípravku má svůj význam i po porodu a během kojení. V této době se organismus ženy dostává zpět do normálního stavu a po těhotenství a porodu se postupně zotavuje. I během kojení zůstávají výživové a energetické požadavky pro maminku a plod zvýšeny. Z toho důvodu by se příjem vitaminů a minerálů neměl podceňovat. GS Mamavit je i v tomto období vhodným přípravkem.

splitter

To nejlepší pro maminky a miminka

GS Mamavit Prefolin®+DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA navrženo pro maminky a miminka ve všech důležitých obdobích. Kompletně vyvážené složení bylo navrženo tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům. Přispívá ke správnému vývoji a růstu miminka, funkci jeho imunitního systému i normálnímu početí. Pečujte o zdraví miminka a začněte třeba hned teď s námi.

GS Mamavit Prefolin®+DHA patří mezi nejbohatší multivitaminové přípravky pro těhotné a kojící ženy.

krabicka_mamavit
splitter